Så er der igen mulighed for aktive medlemmer til at komme i Tivoli og Legoland i efterårsferien med rabat.

Muligheden for at købe billetter til Tivoli med rabat er i perioden den 8/10 - 18/10 2020. De købte billetter og årskort mv. kan dog også benyttes efter denne periode. 

Tilbuddet gælder kun for aktive medlemmer af Landbrug & Fødevarer, og adgang til at benytte tilbuddet kan ske ved henvendelse til foreningens sekretær på Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den. el. tlf. 3092 6272.

 

Billetter med rabat til Legoland kan bestilles på Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den. el. tlf. 7951 1350. Der skal oplyses en bestillingskode, som også kan fås ved henvendelse til foreningens sekretær på Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den. el. tlf. 3092 6272.